Y Strolly

«Y-Volution» відома ірландська компанія, яка виробляє різноманітні види дитячого транспорту і ігрових наборів, для розваг на свіжому повітрі.
Виробник «Y-Volution» -це компанія, яка постійно крокує «в ногу з часом», виробляє виключно якісну та безпечну продукцію, яка робить наших діток щасливими, активними, рухливими і здоровими.
На сьогоднішній день, найуспішнішим проектом компанії є лінійка велосипедів «Y-Strolly».
«Y-Strolly» - це еволюція комфорту.
У лінійку «Y-Strolly» входять наступні унікальні позиції:


Y-Strolly Spin- це велосипеди виконані з високоякісних матеріалів, максимально безпечні, з додатковими аксесуарами, для зручності мами (сумка, кошик для іграшок). Унікальність продукту - це сидіння, яке розгортається на 180 градусів (обличчям до мами), тому малюк постійно буде під дбайливим наглядом батьків. Використовувати даний велосипед можливо, як триколісний велосипед за допомогою легкої трансформації. Y-Strolly Spin буде радувати вашого малюка з 10 місяців і до 4-х років.


Y- Strolly Compact- це унікальний, єдиний в своєму роді велосипед, який складається. Він оснащений системою збирання, яка дозволяє швидко зібрати дитячий велосипед і з легкістю покласти його в машину. Це означає, що ви зможете подорожувати з ним в будь-який час і в будь-якому місці - улюблений велосипед вашої дитини завжди буде поруч. Вам не потрібно шукати додаткове місце для зберігання дитячого велосипеда, адже ця модель буде займати мінімум місця. Велосипед оснащений зручною системою контролю руху для батьків, повертаючи ручку, повертається переднє колесо велосипеда, а також є додаткові аксесуари, для зручності мами (рюкзак і стаканчик-підставка). А коли ваш малюк підросте, у вас є можливість з легкістю перетворити велосипед Strolly Compact на повноцінний триколісний велосипед, c допомогою якого дитина отримає базові навички балансування і координації. Y-Strolly Compact буде радувати вашого малюка з 10 місяців і до 4-х років.
Всі батьки хочуть дати своїй дитині тільки найкраще.
Найкраще - це велосипеди Y STROLLY!