Zuru X-shot: безпечні іграшки для рухливих ігор

23.11.2018

Ваші діти не можуть всидіти на місці або навпаки - їх не відірвати від гаджетів? У X-Shot є маса ідей як захопити всіх хлопців без винятку, направивши дитячу енергію на веселі та рухливі ігри.

Скорострільні бластери X-Shot розвинуть влучність маленького шукача пригод. Зброя забезпечено патронами з спіненої гуми, завдяки чому не принесе шкоди при попаданні в людини або меблі. У комплектах є банки, жуки, які зручно використовувати для тренування влучності. Дитина навчиться точно влучати в ціль.

Іграшки X-Shot створені для хлопчиків і дівчаток. Управлятися бластерами буде цікаво всім. Іграшки відвернуть хлопців від екранів гаджетів, змусять більше рухатися і спілкуватися з однолітками, перебуваючи на відкритому повітрі. А дорослі зможуть згадати своє дитинство, коли ганялися по дворах, придумуючи веселі розваги. Рух корисно всім!

Бластери і інші набори від X-Shot мають ефектне дизайнерське виконання. Хлопці відчують себе героями улюблених коміксів та ігор. Набори дозволять скликати компанію друзів, а індивідуальні комплекти відточувати майстерність на баночках.