Ravensburger - 135 років відмінної німецької якості!

22.11.2018

«Висмикни морквину!», «Бобер Віллі», «Пінгвіни на крижині», «Веселий восьминіг» - фантазія розробників і дизайнерів компанії Ravensburger невичерпна! Від першої гри «Подорож навколо світу», намальованої вручну в 1883 році, в сегменті настільних ігор стався справжній прорив. Ігри стали «рухливими і звуковими»: восьминіг сміється, грядки з морквою рухаються, бобер невдоволено бурчить, і щоб перемогти, потрібно проявити акуратність і вправність.

А ось в серії логічних ігор ( «Індиго», легендарних «Меморі», «Божевільний лабіринт», «Скотланд-Ярд» і подібних) слід серйозно подумати. Без прорахунку комбінацій ходів, логічних висновків і вміння домовлятися з партнерами-суперниками тут ніяк не обійтися! Але серйозно не означає складно. Адже девіз компанії: «Ігрове розвиток», тобто гострота розуму і логічне мислення будуть відточувати з ігровим азартом і веселощами в колі великої компанії.

Але головним продуктом компанії Ravensburger можна назвати пазли. Барвистість, висока якість виконання, величезне розмаїття, без сумнівів, ставлять Ravensburger на перше місце серед їх виробників. Тривимірні, м'які, що світяться, об'ємні, пазли-пірамідки, набори, пазли-нічники. Часом це навіть пазлами важко назвати, в зібраному вигляді це справжні витвори мистецтва. Очі розбігаються! Але компанія подбав про те, щоб ви зробили правильний вибір: на кожній коробці чітко вказано вік, для якого пазли призначені.

А ще набори для творчості, для малювання, розвиваючі книги, просто і цікаво розповідають про числах, світі музики, тварин, інтерактивні ігри, які познайомлять з особливостями нашого тіла ... Одним словом, якщо ваша мета інтелектуальний розвиток - шукайте коробки з синім трикутником. Це бездоганна німецька якість, наповнене сучасними сюжетами.