Подаруємо немовлятам шанс на здорове життя!

02.08.2017

Компанія «Bontoy» від торгових марок INFANTINO і SENSORY з турботою про діток проводить збір коштів для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради.
5% з кожної придбаної одиниці продукції торгових марок INFANTINO і SENSORY будуть відраховані на допомогу недоношеним немовлятам установи!
Збір коштів відбуватиметься на сайті головного благодійного партнера Української Біржі Благодійності ubb.org.ua, оператор допомоги і виконавець Благодійний Фонд СВІЧАДО.
Ми навіть не уявляємо, яку серйозну і важку роботу повинна зробити тільки народилася крихітка в першу хвилину свого життя. Перший вдих, витіснення фетальної рідини з дихальних шляхів, формування альвеол і їх розправлення, встановлення дихального газообміну. Одночасно сердечко з трикамерного перетворюється в чотирикамерне і формується повноцінний кровотік через легені. Лише 60 секунд - і шкіра дитини стає рожевою, а мами чують такий найрідніша і довгоочікуваний крик.
Але, на жаль, частішають випадки, коли дитині потрібно допомогти зробити цей перший, відповідальний і важливий перший вдих. Серед цих дітей багато тих, які «поспішають» жити, тому прагнуть побачити своїх батьків раніше встановленого терміну і народжуються передчасно. Маленький життєвий механізм ще не запущений, і нестача кисню може стати критичною і спровокувати появу багатьох патологій. Щоб уникнути несприятливого впливу на здоров'я, рахунок йде на секунди.
Хтось із цих діточок зможе самостійно дихати через 2 -7 днів, а хтось тільки через пару місяців. І весь цей період їм допомагають робити так звані «пасивні вдихи» або в подальшому підтримувати дихання на необхідному рівні системи кисневої терапії. Крім того, вони допомагають чітко контролювати правильний підігрів, зволоження і найголовніше - концентрацію кисню для немовляти, що в подальшому допоможе йому розвиватися правильно, без будь-яких пошкоджень для здоров'я.
Ми хочемо допомогти фахівцям відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених комунального закладу «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради рятувати життя їх маленьких пацієнтів, придбавши колби зволоження для апарату штучної вентиляції легенів.
Хтось народжується раніше, можливо, поспішаючи зробити щось геніальне в своєму житті. Хтось приходить в цей світ вчасно, і під час пологів трапляються якісь непередбачені обставини. Але всі дітки повинні дихати, наповнювати нашу буденність радістю і сміхом, дивувати нас своєю безпосередністю. Тому скористаємося можливістю і допоможемо зберегти життя немовлят !!!