Новий бренд - ТМ Tinti

17.12.2018

Німецька компанія Tinti GmbH & Co. KG з моменту свого засновання в 1997 році працює над тим, як зробити купання приємним, веселим і навіть творчим процесом.

Різнобарвні таблетки для ванни, тріскаються кристали, чарівні бомбочки з сюрпризом у вигляді іграшки-губки викличуть справжній феєрверк емоцій. При цьому кімната наповниться смачним полуничним ароматом і можна зібрати цілу колекцію веселих фігурних спонжиків. Ніжна, повітряна піна допоможе здивувати малюка об'ємними малюнками або фігурами різних кольорів. А мило-пластилін або мило для малювання взагалі поза конкуренцією! Адже як цікаво перед миттям рук зліпити кого-небудь з улюблених героїв або розфарбувати себе під час купання в яскраві кольори. А ще можна прямо на стінки ванни створити справжню картину.

При цьому батькам не варто турбуватися: засоби повністю виконують свою гігієнічну функцію, при цьому не «щипають» очі, не викликають алергії, абсолютно не залишають слідів ні на шкірі, ні на поверхнях і містять тільки натуральні інгредієнти і барвники. Підтверджено лабораторними дослідженнями.