Новий бренд - ТМ Малюки-Горошки

11.06.2019

Premium Toys - один з найбільш інноваційних виробників іграшок у світі, їх штаб-квартира знаходиться в Гонконгу. Premium Toys - група ентузіастів з ідеями світового класу і унікальними навичками.
За останні 12 років випустили понад 700 мільйонів іграшок та рекламної продукції.

Зустрітися з Малюками-горошку.

Pea Pod Babies (Малята-Горошки) - це милі і чарівні маленькі пупсики, які чекають всередині чарівного стручка гороху. Ці унікальні милашки мають зовсім особливу історію походження.

Все горохові стручки походять від Дерева Життя, яке знаходиться в особливому царстві «Милих і чистих серцем». Все горохові стебла спеціально вирощені з магічними властивостями, які дають їм життя. Тепер ваше завдання піклуватися про них, годувати, дати їм люблячий будинок і показати їм красу життя, яку вони всі заслуговують.

Кожен Малюк-Горошок унікальний. Так само як ми! Різний зовнішній вигляд, інтереси і характери. У кожного свої чесноти, але у всіх є одна спільна риса: Любити. Любов - це справжня єднальна сила, яка об'єднує їх усіх.
Ось як народжуються горохові немовлята!

Дізнайтеся все про своє Малюка, прочитавши його історію в біо-карті, і оформите його офіційно, підписавши свідоцтво про народження і давши ім'я вашого Малюкові-горошку!

Успіху і привітання з новим поповненням в сім'ї!