Новый бренд - ТМ LEXIBOOK

28.09.2018

Поспішаємо представити вам дивовижну новинку від LEXIBOOK - тямущий робот для ігор і навчання. Тепер у кожної дитини може з'явиться один з штучним інтелектом, який розважить в будь-яку хвилину, повідає цікаву байку і перевірить пізнання в математиці.

Компанія LEXIBOOK - це французький бренд створює електронні товари для всієї родини. Особливу увагу виробник приділяє розробці цікавих інтерактивних комплектів для дітей. LEXIBOOK співпрацює з провідними брендами, грамотно поєднуючи в іграшках образи відомих героїв мультфільмів та інноваційні технології.

Цього разу французький бренд порадував новою розробкою - роботом Powerman, який стане електронним другом для всієї родини. Малюк розвеселить будь-яку компанію. Він не просто рухається, а танцює в такт музики. Чи зможе підтримати бесіду, розважаючи гостей веселими жартами. Розповість хлопцям повчальні історії від легендарного Езопа. За допомогою робота діти зможуть потренувати складання, адже електронний малюк знає кілька завдань. З таким другом процес навчання стане набагато цікавіше і цікавіше.

Настав час розминки! За допомогою пульта управління робот запустить поролонові диски. Спробуй спіймати їх все або станцювати з Powerman під запальну пісню. А ще можна записати будь-який звук і навіть свій голос, а робот відтворить почуте. З таким електронним товаришем можна придумати багато кумедних ідей для ігор, розігруючи і дивуючи батьків і друзів.

Користь від робота величезна - дитина розважаючись вчиться. Пізнавальний і захоплюючий процес управління і робота з пультом допоможе пізнати перші ази в програмуванні. Іграшки від LEXIBOOK створені для юних геніїв і маленьких непосид!