Новый бренд - ТМ Baby Secrets

06.08.2018

Новий бренд — ТМ Baby Secrets

Зустрічайте новинку на ринку іграшок України - чарівних пупсів від бренду Baby Secrets. Торгова марка є розробкою австралійської компанії Headstart, яка є лідером у своїй галузі та відрізняється драйвом і креативністю.

Baby Secrets — весела сімейка малюків зі своїми характерами та інтересами. Тут є милі хлопці й справжні бунтарі, пупси, люблячі готувати і малювати, плавати з аквалангом і лікувати своїх друзів. Як і всі діти ляльки мають свій характер і індивідуальність. Грати з такими малюками дуже весело.

Baby Secrets у 2017 році отримали нагороду як найкраща розвиваюча іграшка Австралії. Отримавши іграшку діти не знають, хто у них. Визначити стать малюка можна, зануривши пупса в ванночку і підгузки, о, диво, міняють колір. Дівчата носять рожеві трусики, а хлопчики - блакитні. Тепер можна заповнювати свідоцтво про народження. Бланк діти знайдуть в комплекті.

Граючи з малюками Baby Secrets, у дитини розвивається турбота про менших, вчиться доглядати. А також можна вивчати ємоції, характери, професії. У вашої дитини з'явиться маленький друг, про який він зможе піклуватися. Для веселих і захоплюючих ігор передбачені аксесуари: ванночка, коляска, колиска, дитячий стільчик, коник-качалка. Чим більше пупсів в колекції дитини, тим цікавіше грати та вигадувати смішні сюжети. Іграшками можна обмінюватися з друзями або грати всім разом.

Діти зможуть зібрати свою колекцію веселої сімейки пупсів. Гарне оформлення і продуманий характер пупса не залишить байдужим дітей. Малюків можна брати з собою - вони легко поміщаються в кишеню. Маленький друг завжди буде з дитиною на прогулянці, в гостях або в поїздці. Тепер не доведеться нудьгувати ні одну хвилину!