Новинки від JoyBand

01.08.2018

Нові ідеї для веселого дозвілля від JoyBand

JoyBand радує малюків і їх батьків яскравими і цікавими новинками. Бренд створює настільні ігри з захоплюючими сюжетами, від яких будуть в захваті всі непосиди. Коллекція регулярно поповнюється веселими ідеями, які об'єднують друзів. З JoyBand цікаво всім!

ТМ JoyBand — постачальник веселощів і дитячого сміху. В колекції ігри для сімейного дозвілля, посиденьок з друзями та дитячих вечірок. Набори рекомендовані для дітей від 4-6 років. Продукція відповідає найвищим стандартам якості та безпеки України.

Асортимент JoyBand поповнився новими захоплюючими іграми, які оцінять, в першу чергу, маленькі непосиди. Тут є сюжети-головоломки, а також ігри з активними завданнями. Кожен набір обігрується яскравою і кумедною ідеєю. Комплект отримує свою оригінальну легенду, яка захоплює інтерес малюків.

Бренд дотримується головної мети — привернути увагу кожної дитини, захопити оригінальним сюжетом і незвичайною лінією гри. "Іглу манія" та "Тролі" — це веселі історії з життя пінгвінів та троля, які розвивають логічне мислення, фантазію, координують рухи, вчить дитину бути уважним і акуратним. У нові ігри можна грати з друзями або проводити вечори в колі сім'ї.

Божевільними і нестримно веселими новинками цього року стали "Ступідо" та "Фетч". Перший комплект - це гра зі смішними аксесуарами: вушками, носиками, окулярами. У "Фетч" гравці перетворюються в песиків. Дітям потрібно на своїх чотирьох підбігти до кісточки, схопити її та принести в свою миску. Весела гра стане однією з яскравих ідей для вечірки. Дизайн упаковок зберіг, властивий JoyBand, гумор і барвисте оформлення. Кожна деталь набору ретельно продумана і виконана. Зовнішнє оформлення гри привертає увагу дітей і дорослих.