Колекція Rainbocorns

21.11.2018

Порадуйте свою дитину дивовижними іграшками з серії Rainbocorns. Це забавні звірятка, які вилуплюються з шкаралупи. Малюк отримує дивне яскраве яйце зі смішним рогом. Розкривши сюрприз, в руках опиняється маленький пухнастий друг з доброї мордочкою.

Колекція Rainbocorns складається з 12 дивовижних звірів. Творці об'єднали в образах все, що так люблять сучасні малюки: єдинорогів, блискітки, веселку і не забули про милі сюрпризи. Барвисте яйце з рогом і сердечком приємно здивує і зацікавить дитини - хто ж може ховатися під такою гарною шкаралупою?

Rainbocorns створили казкових персонажів, історію яких придумають самі діти. Кожен герой має свій характер. Мила мордочка доповнена смішний зачіскою, стильним рогом і крилами на спинці. На животику кожної тваринки миле серце з рухомих блискіток. Варто провести по ним пальцем, як змінюється колір чи малюнок.

Дітям сподобається грати з Rainbocorns, адже ці плюшеві створення знають толк в пригодах. Так весело літати по кімнаті, поблискуючи чарівним сердечком на животику. Зібравши всіх 12 персонажів, малюк зможе створити справжню фантастичну команду.

М'які іграшки Rainbocorns створені не просто для розваги. Милі звірятка Rainbocorns допомагають діткам розвивати найважливішу сферу - емоційну, вчать висловлювати свої почуття. Дивовижний образ дає можливість дитині фантазувати, придумати свою історію кожного персонажа. М'яку плюшеву іграшку приємно брати в маленькі долоньки, а яйце легко розколюється, відкриваючи перед дитиною нового, дивного звіра з рогом.

З Rainbocorns захват вам забезпечений, адже це безліч сюрпризів, магія, чарівництво, блиск і веселка в одному яйці! Відкрий, здивувати, обійми і грай!