До 1 вересня - місяць. Пора вибирати рюкзак?

27.08.2019

Щоб і спритному першокласникові сподобався, і норовистому підлітку. Щоб і малятко-Кучеряшка була в захваті, і серйозний старшокласник оцінив. Як вибрати рюкзак для школяра? Вчимося звертати увагу на деталі!

Отже, для початку об'єктивно оціните вагу рюкзака - потримайте його в руці, підніміть і опустіть. Не важкий? Погляньте на етикетку і переконайтеся, що вага не перевищує 1 кг. Приміряйте рюкзак на дитину або звірте з заздалегідь знятими мірками ширини плечей - ширина рюкзака повинна бути ідентичною. Що стосується висоти, то верхній край повинен проходити на рівні лопаток, а нижній - по лінії попереку. З громіздким портфелем за плечима малюк буде нагадувати космонавта, але ніяк не школяра!

Рюкзак повинен мати широкі лямки, щоб навантаження рівномірно розподілялася по плечах.

Спинка рюкзака повинна бути ортопедична і на каркасі, щоб запобігти сутулість і рівномірно розподілити навантаження на хребет. Ну і нарешті, вибирайте місткий рюкзак з безліччю відділень, кишеньками по боках і твердим дном, щоб під вагою підручників портфеля не провисав і не чинив тиск на поперек.

Цих порад батькам буде досить, а от для їхніх дітей зручності і безпеки буде мало. Дітворі подавай рюкзаки модні, круті і інтерактивні, як, наприклад, Upixel. Школярі люблять ці портфелі з мозаїкою, малюнки на яких можна міняти стільки раз, скільки захочеться!

Кожен рюкзак Upixel оснащений силіконової панеллю, на якій діти можуть викладати будь-які малюнки за допомогою мозаїки - 120 пікселів різного кольору. Він місткий і відповідає всім вимогам безпеки, має світловідбиваючі елементи і виготовлений з водовідштовхувального нейлону.

Рюкзаки Upixel легкі - вага не перевищує 0,5 кг, тому їх оцінять не тільки підлітки, а й молодші школярі.

Придивіться до бренду Upixel і переконайтеся, що з рюкзаками дітям може бути не тільки зручно, але й цікаво!