Djeco – твоя дитина неординарна особистість

22.11.2018

Французька компанія Djeco завжди знайде, чим приємно здивувати дітей і їх батьків. Бренд протягом 60 років створює унікальні, авторські, розвиваючі і творчі набори, ігри та іграшки. З дитячими комплектами від Джеко кожному малюку буде цікаво і захоплююче, адже тут є ігри для хлопців від 2 років, а також ігри для всієї родини.

Всі іграшки від французького бренду розвивають у дитини креативне мислення, уяву і фантазію. З комплектами від Djeco не засумуєш вечорами, в дорозі, в гостях. Це прекрасний подарунок, якому немає аналогів.

У колекції творчі набори, в яких хлопці можуть створювати справжні шедеври прикрашаючи картинки олівцями, блискітками, фольгою. Діти зможуть створювати аплікації, з'єднувати елементи за кольорами, формами, текстур. Набори для свят і карнавалів допоможуть створити дивовижний образ з блискітками для особи або наклейками для тіла.

Карткові ігри розвеселять і об'єднають всю сім'ю. Багато комплекти створені без обмежень за віком. Малюки від 3 років легко освоять правила і зможуть впорається із завданням, при цьому грати буде цікаво і батькам. Карткові ігри розвивають логіку, кмітливість, швидкість мислення і увагу.

Серед продукції Djeco дуже популярні:

  • барвисті головоломки і пазли;
  • настільні та карткові ігри;
  • творчі набори.

Кожен набір має гарне, барвисте оформлення. Над дизайном працюють справжні художники-ілюстратори. А ідеї придумують дитячі психологи і педагоги. Художньо виконані картинки формують смак і потяг до прекрасного з малих років.

Кожен набір розрахований на свою вікову групу, коли діти вчаться пізнавати світ різними способами. На перших роках життя хлопці знайомляться з формами, кольорами і текстурами. Далі йдуть завдання на уяву, логіку і креативність. Доступна і зрозуміла форма кожного набору закохала в продукцію Djeco дітей і дорослих по всьому світу.