Бізнес-сніданок з відомими людьми

01.10.2015
Компанія "Bontoy" провела чергову зустріч проекту "Бізнес-сніданок з відомою особистістю" .

Цього разу гостями стали Дмитро і Людмила Подопригора, засновники і керівники таких проектів як: Арт бутік "Gianni", магазини взуття та аксесуарів "L.Carvari", outlet- центр "Gudbay", ІМ "Parpara", балетна студія "Balletera" .

Дві людини з неймовірною енергетикою. Люди, які не мають інших хобі, окрім роботи, так як їх робота і є їх улюбленим захопленням.

Хотіли б вам дати витяги з раговора з цими чудовими особистостями:

Як стати успішним?
✔Успешне  життя - це щасливе життя. І щоб бути успішним у такому розумінні, потрібно кайфувати, потрібно отримувати оргазм від життя щодня!

Що вам дає ваш бізнес?
✔Усі  проекти, якими ми займаємося, об'єднані одним сенсом - прагненням до естетики. Ми витягаємо цю саму естетику з нашого бізнесу. Це неймовірно цікаво: брати якусь ідею і вдихати в неї прекрасне, чуттєве, отримуючи за підсумком класний і душевний проект. Так було з багатьма нашими проектами і, зокрема, з останнім - балетної студією Balletera. Коли ми знайшли приміщення, воно було абсолютно порожнє, а те що ми створили в ньому зараз, нас дійсно надихає.

Чи були ви на межі краху? І як пережили це?
✔Да, власне, ми постійно на цій межі! Тільки ми не боїмося краху. Якщо жити в гармонії з самим собою, жити за принципом - «бути», а не «мати», то крах просто неможливий. Є приклади людей, які втрачали все і знову ставали успішними. Наприклад, Михайло Терещенко, який будучи дуже багатою людиною, втратив весь свій статок. Він переїхав до Франції і дуже швидко знову став успішним і заможним бізнесменом. Про це йдеться в книзі «Перший Олігарх», її варто прочитати!

Роль освіти?
✔Велика, але ми в компанії намагаємося розвивати співробітників як професійно, так і особистісно. Важливо розкрити співробітника і прибрати маски. Власне ми ї набираємо персонал дуже скрупульозно. Співбесіда у мене може проходити 1,5 - 2:00. І я багато питаю про життя, про батьків, про те як людина поступає в різних ситуаціях. Важливо дістати з його несвідомого якомога більше і розпізнати його суть. Тут головне не перетрудитися, щоб людина не образився на мене за такі "розтину"! ) Але для нас основний критерій - це не досвід, а, скоріше, чи отримує ця людина кайф від процесу? Людей, які люблять те, що вони роблять, не потрібно мотивувати.

Уявлення
✔Звильнення - це, по суті, гарна послуга. І ти не будеш витрачати свій час даремно, і людина, коли він не на своєму місці, теж швидше себе реалізує в іншій справі. Тому я завжди прошу всіх керівників точно пояснювати людині, за що його звільняють. Розвивайтеся і займайтеся улюбленою справою!

Будь з Bontoy - пізнавай багато нового!