Geoworld

 
 

Загадковий та дивовижний світ палеонтології відкриється юним натуралістам з іграшками Geoworld.

Бренд Geoworld було створено в 1988р. відомим вченим – археологом і палеонтологом Стефано Піччіні. Понад 20 років доктор наук Стефано Піччіні займається вивченням древніх копалин і мінералів.

Завдяки його активній діяльності створено інноваційну лінійку навчальних іграшок Eduproducts:

Автентичні копалини;

Мінерали;

Комахи;

Якісно виконані моделі динозаврів (точні музейні копії).

Результати багаторічних досліджень тепер доступні кожному і дають можливість навіть найменшим натуралістам відкрити для себе дивовижний світ палеонтології.

Колекції Geoworld – це наукова розробка, всі моделі є стовідсотковою копією динозаврів і доісторичних тварин. Іграшки компанії Geoworld є єдиними іграшками у світі, затвердженими світовим палеонтологічними співтовариством. Вся продукція компанії Geoworld виробляється згідно найвищих стандартів якості та безпеки. Всі фігурки та макети в точності копіюють музейні експонати, що додає грі особливій реалістичності і дарує хлопцям справжнє задоволення. Продукція компанії Geoworld носить освітньо-розважальний характер, оскільки всі іграшки мають вкладиші з науковою інформацією про динозаврів.

Всі іграшки пофарбовано вручну та розроблено засновником компанії – доктором палеонтологічних наук Стефано Піччіні. Моделі від італійської марки GEOWORLD – єдині в світі вироби, затверджені світовим палеонтологічними співтовариством. Geoworld - копія історії в точній відповідності. Іграшки Geoworld розробляються в Італії.