Фантазер

 


Торгова марка «Фантазер» випускає понад 200 найменувань іграшок, серед яких чільне місце займають саме розвиваючі набори.

Всі набори виготовлено з кращих натуральних матеріалів, що є екологічно чистими й абсолютно безпечними для малюків та старших дітей. Асортимент фантазера включає в себе переважно іграшки для дітей 3-8 років: конструктори та ігри з м’якого пластику, килимки, головоломки, конструктори, досліди, креативні набори для створення картин з кольорового кварцового піску, барельєфів з гіпсу, набори для ліплення з натуральної глини, новорічні прикраси та багато іншого.

Оригінальний дизайн і невисокі ціни – ось ті якості, які відрізняють цю торгову марку. Примітно, що в основі більшості іграшок «Фантазер» лежить доступний і порівняно недорогий матеріал. Це пояснює такі демократичні ціни на всю продукцію даної торгової марки.

Багаторічний досвід, творча інтуїція й відчуття смаку допомогло компанії розробити понад 1500 видів принципово нових розвиваючих іграшок. Серед них неодмінно знайдуться цікаві штучки й для Ваших дітей.