BAOBAB

Компанія BAOBAB займається розробкою і виробництвом безпечних і високоякісних дитячих іграшок, що сприяють розвитку дитини.
Над створенням пупсиків BAOBAB, лінійки French Creation Bebe Vanille, працюють французькі дизайнери і доктора психології, які слідують за інноваційними розробками в сфері іграшок.
Пупсики BAOBAB створені реалістичними і різноманітними, з великою кількістю аксесуарів, мають унікальний ніжний ванільний аромат, який сприяє розвитку уяви, розвиває у дитини художній смак. Створюючи захоплюючі сюжетно-рольові ігри, діти можуть відчути себе дорослішими, відображати в грі свій досвід і знаходити новий. пупсики відтворюють звуки, рухають ніжками і ручками, мають одяг який знімається, а також в наборах є аксесуари для годування, все це допоможе надати реалістичність в грі дитини.
Виробництво пупсів BAOBAB проходить під строгим контролем якості та безпеки, з дотриманням встановлених європейським стандартам. кожна стадія виробництва підлягають ряду ретельних перевірок, а також всі матеріали перевірені сертифікованими незалежними лабораторіями.